Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamile kadınlar kot pantolon seçerken nelere dikkat etmeli?

912
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Hamile kadınlar kot pantolon seçerken nelere dikkat etmeli?

Hamilelik döneminde alınan kilolar ve vücutta meydana gelen değişiklikler anne adayının kıyafetlerinin neredeyse tamamına yakınının değişmesine neden olur. Özellikle üçüncü aydan sonra kilo artışı, karnın büyümesi, bacaklarda şişme olması hamileliğe uygun kıyafetlerin alınmasını gerektirecektir.

Günlük yaşamda kot pantolonu tercih eden anne adayları için gebelik dönemlerinde rahatlıkla giyebilecekleri kot pantolonlar üretilmektedir. Hamile pantolonları hem rahatlığa hem de şıklığa hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. 

Gebe kadınlar kot pantolon seçiminde bel altı olan, lastikli modelleri tercih etmelidir. Rahimin genişlemesiyle kan dolaşımının hızlanmasından dolayı esneyebilen lastikli modeller hamile kadınların çok daha rahat etmelerini sağlayacaktır. 

Likralı kot pantolonlar esnek olduğu için anne adayının daha rahat oturup kalkmasını sağlar. Kenarları lastikli modeller hamilelik boyunca kullanılabilecek modellerdir. Kalın kumaştan yapılmış kot pantolonlar zaten vücut ısısı yüksek olan anne adayını bunaltır. Bu nedenle kot pantolonu tercihi esneyebilen, rahimi sıkmayan ve dar olmayan kot pantolonlardan yana olmalıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat