Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamile kadınlar kışın nasıl kıyafetler tercih etmeli?

29,309
kez izlendi
Puan: 4.32 / 5
Detaylı Açıklama

Hamile kadınlar kışın nasıl kıyafetler tercih etmeli?

Hamileler kış aylarında da sıcaklardan rahatsız olabilirler. Hamilelerin kışın sıcak tutsun diye tek parça kıyafet giymesi doğru bir davranış değildir. Örneğin boğazlı bir kazak giymek terlemeye neden olacağından hamileler bu durumdan rahatsız olurlar. 

Hamilelerin kış aylarında ince kıyafetleri kat kat giymesinde fayda vardır. Örneğin koton kumaştan bir tişört ve onun üzerine hırka giyilebilir. Bu tarz kıyafetleri set halinde alabilirsiniz. 

Sıcakladığınız zamanlarda üst kısımdaki hırkayı çıkarabilirsiniz. Yine aynı şekilde penye bir kıyafetin üzerine hırka giyebilirsiniz.

Hamilelerin dikkat etmesi gereken kış aylarında üşümeyecekleri, kendilerini rahat hissedecekleri kıyafetleri seçmeleridir. Hamilelerin polyester ve sentetik kumaşlardan uzak durması gerekir. 

Hamilelerin kıyafet seçimlerinde renklere de dikkat etmesi gerekir. Siyah gibi koyu renk ağırlıklı kıyafetlerde kaçınmakta fayda vardır. Kıyafet alırken renkli tercih edilmelidir. Renkli kıyafetler hamilelik dönemindeki kadınlara mutluluk verir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat