Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamile iç çamaşırı nasıl olmalı?

1,621
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Hamile iç çamaşırı nasıl olmalı?

İç çamaşırı seçimi, sadece hamilelikte değil bir kadında tüm yaşamı boyunca dikkat etmesi gereken en önemli konulardan biridir.

Hamilelikte özellikle idrar yolları ve genital yolu enfeksiyonlarına bir miktar yatkınlık olabileceği için iç çamaşırı seçimleri daha da önem kazanır. Genel çerçevede, genital bölgenin sağlığı açısından hava alabilen, doğal ürünlerden yapılmış iç çamaşırları tercih edilmelidir. 

Hamilelik döneminde iç çamaşırı değiştirme sıklığını artırmak faydalı olacaktır. Vücuttaki büyümeyle orantılı olarak daha elastik, gevşeyebilir iç çamaşırları tercih edilmelidir. Özellikle yaz ayına gelen hamileliklerde, genital enfeksiyonu önlemek için havuz veya denizden sonra hemen duş almalı, ıslak mayo ile oturulmamalıdır.

Üst iç çamaşırı seçerken de yine pamuklu, hava alabilen, desteksiz ve daha büyük çamaşırların tercih edilmesi yeterli olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat