Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hacamat nasıl iyileştirir?

19,744
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Hacamat nasıl iyileştirir?

Hacamat,  damardan kan aldırma yönteminden tamamen farklı bir uygulamadır. Uygulandığı bölgelerin özelliği nedeniyle klasik, damardan kan aldırma yönteminden farklı etkileri vardır. 


Hacamatın yapıldığı bölgelerde bulunan akupunktur noktalarının da ciddi bir şekilde uyarılması sonucu bu farklı etkileri ortaya çıkmaktadır. 

Hacamat, vücutta yeni kan hücrelerini hayata geçirerek, kolesterol ve kandaki ürik asidi normale döndürür; böylece kalp, böbrek ve karaciğer görevini yerine getireceği için vücut sağlıklı ve zinde olur. 

Vücuttaki tüm toksinler, cildin üst tabakası olan kılcal damarlarda birikir. Toksinler hacamat yoluyla dışarı alındığında, vücut son derece fayda görür. 

Düzenli olarak hacamat yaptıranlar toksinler ve metabolik atıklardan kurtulmuş olurlar. Vücudun ürettiği doğal faydalı maddelerin artmasını, ağrıların azalmasını hatta yok olmasını, vücuttan toksinli kan çıkması sebebiyle yeni kan üretme mekanizmasının ve lenfatik sistemin harekete geçmesini sağlar.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat