Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Güney Ay düğümünün olumsuz etkileri nelerdir?

730
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Güney Ay düğümünün olumsuz etkileri nelerdir?

Güney Ay düğümü klasik astrolojide daha kötücül, kişiye başarısızlık getiren, gerilemesine neden olan, tatminsizliğe neden olan nokta olarak ifade edilir. Psikolojik astrolojide de kişiyi konfor alanında tuttuğu, kişisel olarak geliştirmediği için olumsuz olarak nitelendirilebilir. 

Güney Ay düğümünün olumsuzlukları

Kuzey Ay düğümü kişiyi geliştiren, ileri götüren, konfor alanından çıkarak, kişisel gelişim sağlayan nokta olduğu için Güney Ay düğümü bunun tam tersi, onu geri çeken, zaten bildiği, tanıdığı enerjileri tekrar tekrar yaşatan bir alandır. Aynı sınıfı yeniden okumak gibidir. Kişiyi geliştirici hiçbir özelliği yoktur. Tanıdık, bildik olmasından dolayı kişi bu alana, Güney Ay düğümüne çekim duyabilir. 

Güney Ay düğümünde yeni bilgi ve yeni deneyim yoktur. Zaten bildiğimiz, denediğimiz ve alışık olduğumuz enerjileri gösterdiği için bizi geliştiren bir alan olarak kabul edilmez.

Güney Ay düğümünüzü bulmak için öncelikle Kuzey Ay düğümünüzü bilmeniz gerekiyor. Kuzey Ay düğümüzü bulmak için Kuzey Ay düğümü hesaplaması nasıl yapılır? videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat