Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Güney Ay düğümü insanları nasıl etkiler?

318
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Güney Ay düğümü insanları nasıl etkiler?

Güney Ay düğümü kişinin ruhsal olarak daha önceden bildiği, ruhun daha önceki hayatlar boyunca pek çok kere deneyimlediği enerjileri barındırır. Güney Ay düğümü hangi burçta yer alıyorsa, kişi o burcun arkatipinin özelliklerini pek çok hayat boyunca deneyimlemiş olarak farz edilir. Kuzey Ay düğümü ise bu hayatta kişiyi geliştirecek, ileri götürecek noktayı gösterir. 

Güney Ay düğümü ruhun daha önceki hayatlar boyunca deneyimlediği enerjileri gösterdiği için kişinin bildiği, alışık olduğu, otomatik olarak yaptığı konuları gösterir. Bulunduğu burç ve ev konumu ile haritada yorumlanır. Diğer gezegenlerden açı alabilir fakat haritadaki gezegenlere etki yapmaz.

Güney Ay düğümü kişinin alışık olduğu, bildiği enerjileri barındırdığı için aynı zamanda konfor alanıdır. Kişi bu alanda rahatlar, dinlenir; bildiği, tanıdık olduğu ortamda rahat eder.

Güney Ay düğümünüzü bulmak için öncelikle Kuzey Ay düğümünüzü bilmeniz gerekiyor. Kuzey Ay düğümüzü bulmak için Kuzey Ay düğümü hesaplaması nasıl yapılır? videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat