Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Güney Ay düğümü ile şans arasında nasıl bir etki var?

370
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Güney Ay düğümü ile şans arasında nasıl bir etki var?

Güney Ay düğümü klasik astrolojide şanssız olarak nitelendirilir. Şanssızlık, başarısızlık, tatminsizlik gibi kişiyi geliştirmeyecek, yeni bir alan olmayacak bir noktadır. Bunun tam tersi, Kuzey Ay düğümü geliştirici ve şanslı olarak kabul edilir. Dolayısıyla Güney Ay düğümünde kişi için çok olumlu şeyler yoktur. Bulunduğu burç ve ev konumu kişiyi geliştirmektense geri çeker. Dolayısıyla bu alanda şanstan bahsetmek söz konusu olmaz. 

Güney Ay düğümü klasik astrolojide olumsuz olarak nitelendirilirse de psikolojik astrolojide bunu kişise gelişimimiz için kullanabiliriz. Bunu şu şekilde yapabiliriz: Güney Ay düğümü bizim bildiğimiz, tanıdık olan bir enerjidir, bir anlamda konfor alanımızdır. Artık burada otomatik olarak yaparız her şeyi. Bizi geliştirmez, ileri götürmez fakat burası dinlenme alanı olarak kullanılabilir. 

Kişi kişisel gelişimi için Kuzey Ay düğümüne gider ve bu alanlarda, Kuzey Ay düğümünün bulunduğu burcun arkatipi ile çalışır fakat burası da yabancı bir alan olduğu için burada uzun süre kalmak mümkün olmayabilir. Dolayısıyla Güney Ay düğümü geri dönüp dinlenip, güç topladığımız bir alan olarak kullanılabilir. Buradan besleniriz, fakat burada çok uzun süre kalmadan tekrar Kuzey Ay düğümüne gidip burada yine kendimizi geliştirir, ruhsal olarak ileri gitmek için çalışma yapabiliriz.

Güney Ay düğümünüzü bulmak için öncelikle Kuzey Ay düğümünüzü bilmeniz gerekiyor. Kuzey Ay düğümüzü bulmak için Kuzey Ay düğümü hesaplaması nasıl yapılır? videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat