Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Güney Ay düğümü ile kariyer arasında nasıl bir etki vardır?

315
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Güney Ay düğümü ile kariyer arasında nasıl bir etki vardır?

Güney Ay düğümü aynı zamanda ruhsal borçlar, yükümlülükler ve ruhun alışık olduğu; ruhun daha önce pek çok hayat boyunca deneyimlediği bir alan olduğu için kariyerde de çekim noktası olacaktır. Kişi ikisi bir arada olmak üzere ay düğümleri ile kariyerinde bir bağlantı oluşturabilir. 

Özellikle Güney Ay düğümü tanıdık, alışık olduğumuz enerjileri barındırdığı için kariyerimizde kullanabiliriz. Güney Ay düğümünün bulunduğu burç, ev konumu kariyer ile bağdaştırılabilir. Bu alanı temsil eden sembolleri kariyerimiz ile ilgili kullanabiliriz. 

Örneğin Güney Ay düğümü ile birleşen herhangi bir gezegen varsa, yani haritada Güney Ay düğümü Güneş, Ay, Plüto, Merkür gibi herhangi bir gezegen ile birleşiyorsa bu gezegenin temsil ettiği konular kariyer seçimimizde bize yol gösterebilir. Kişi bu enerjiye alışık olduğu için bu alanda yetenekli olabilir. İşinde bu özellikleri kullanabilir ya da bu konuyu temsil eden kariyer alanlarına yönlenebilir. 

Güney Ay düğümünüzü bulmak için öncelikle Kuzey Ay düğümünüzü bilmeniz gerekiyor. Kuzey Ay düğümüzü bulmak için Kuzey Ay düğümü hesaplaması nasıl yapılır? videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat