Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Güney Ay düğümü aşk hayatını nasıl etkiler?

603
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Güney Ay düğümü aşk hayatını nasıl etkiler?

Güney Ay düğümü ilişkilerimizi etkiler. Çünkü Güney Ay düğümü tanıdık olan, bildiğimiz, ruhun daha önceki hayatlar boyunca deneyimlediği tecrübelerin birikimi, toplamıdır. 

Güney Ay düğümünün aşk hayatına etkileri

Ruh, pek çok hayat boyunca Güney Ay düğümünün bulunduğu burç ve ev konumunu deneyimlemiştir. Dolayısıyla burada bazı karmik bağlar olabilir. Güney Ay düğümü ile etkileşen diğer gezegenler kişinin ilişkileri üzerinde söz sahibi olacaktır. 

Güney Ay düğümü ile kurulan ilişkiler alışkanlıklar, bağımlılıklar üzerine kurulu olacağı için kişiyi geliştirmez ve ilişkiyi çok ileri götürmeyebilir. İlişki bitme aşamasına geldiğinde de benzer zorlukları olabilir. Artık ilişkiyi bir yere götürmese bile, ilişkiyi sonlandırma noktasına geldiği zaman bile taraflar kopmakta zorlanabilir. Dolayısıyla bu alanla kurulan ilişkiler geliştirici özellikte değildir.

Güney Ay düğümünüzü bulmak için öncelikle Kuzey Ay düğümünüzü bilmeniz gerekiyor. Kuzey Ay düğümüzü bulmak için Kuzey Ay düğümü hesaplaması nasıl yapılır? videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat