Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Güneş sonrası yüz bakımı nasıl olmalı?

391
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Güneş sonrası yüz bakımı nasıl olmalı?

Birçok kişi güneş sonrası bronzluklarının gideceği düşüncesiyle ciltlerine herhangi bir krem ya da bakım ürünü sürmekten kaçınır. Fakat, güneş sonrası ciltte oluşan gerginlik insanları rahatsız eder. 

Güneş sonrası cilt bakımında yapılabilecek ilk şey ılık bir duş almak olmalıdır. Duştan sonra da cilde mutlaka maskeler uygulanmalıdır. Güneş sonrası cilde en iyi gelen maske avokado maskesi olarak bilinir. Avokado kırışıklık karşıtı veya nemsizliklerde kullanabileceğimiz, oldukça doğal ve birçok vitamini bünyesinde barındıran bir meyvedir. 

Olgun bir avokadoyu ezerek bal ile karıştırabiliriz. Balın cildi ve mineral tabakasını destekleyici özelliği bulunduğundan cilt için oldukça faydalıdır. Karışıma biraz da süt ekleyerek yüzümüze ekleyebiliriz. Doğal meyveler dışında kozmetik ürünler kullanılmak isteniyorsa, nem ağırlıklı maskeler tercih edilmeli, yüzün nem dengesi korunmalıdır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat