Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Grup halinde gidersek yaz tatili daha ucuza gelir mi?

304
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Grup halinde gidersek yaz tatili daha ucuza gelir mi?

Yaz tatili planlamasında grup olarak gitmeyi düşünüyorsanız bunun birtakım avantajları veya dezavantajları var mıdır diye bir soru aklınıza gelebilir. Eskiye oranla grupla seyahat etmenin avantajları biraz daha azalmış durumdadır. Daha önceki dönemlerde 16 ya da 20 kişi üzerindeki bir seyahat grup statüsüne girerken artık özellikle yaz dönemi otellerinde Türkiye'nin neredeyse tüm noktalarında seyahat acentaları erken planlama ile ve belli garantiler sunarak zaten sizin gitmeyi planladığınız 16 ya da 20 kişinin çok üzerinde kontenjanlar tutarak bu grup fiyatını bireysel seyahat eden insanlara yansıtır.

Gazetelerde ya da internette çok fazla görünmeyen, çok popüler olmayan bir otele gitmeyi planlıyorsanız böyle bir durumda seyahat acentalarından ziyade otel ile birebir görüşerek, belli bir sayıda oda alacağınızı, bu odaların garanti olduğunu; ödemenizi erkenden ya da kredi kartı ile yapabileceğinizi söyleyerek pazarlık yapabilirsiniz. Otellerin müsaitlik ve sezon durumuna göre erken rezervasyon ile kesinlikle iyi bir fiyat alabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat