Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz kalemi nasıl kullanılmalı?

465,804
kez izlendi
Puan: 4.62 / 5
Detaylı Açıklama

Göz kalemi nasıl kullanılmalı?

Göz kaleminin rengine zevklerinize ve göz renginize bakarak karar vermelisiniz. Kahverengi gözlerde mavi, yeşil ve canlı tonlarda göz kalemi kullanılabilir.

Kahve ve siyah renk göz kalemleri de kahverengi gözlerde çok güzel duracaktır. Mavi gözlerde kahve tonları ve bronz renkler tercih edilmeli.

Yeşil gözlüler mürdüm tonları, mor ve yeşil renkleri çok güzel taşıyacaklar. Koyu renk göz kalemleri göz renginizi ortaya çıkarmakta yardımcı olacaktır.

Göz kalemi kullanmanın en kolay yolu, kalemi gözünüze rasgele sürerek, daha sonra fırça yardımıyla dağıtmaktır. Fırça kullanarak buğulu bir görüntü elde edebilirsiniz.

Göz kalemi ile düzgün bir hat çizmekte zorlanıyorsanız fırçadan yardım alın. Göz kapağınızdan sonra, alt kirpik diplerine de kalem çekmelisiniz.

Doğal, yumuşak ve çarpıcı bakışlar için kulak çubuğu ile göz kalemini dağıtabilirsiniz. Göz kalemi alırken yumuşaklık derecesini ve kalınlığını mutlaka kontrol edin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat