Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz farlarını makyajda nasıl değişik şekillerde kullanabiliriz?

2,844
kez izlendi
Puan: 2.50 / 5
Detaylı Açıklama

Göz farlarını makyajda nasıl değişik şekillerde kullanabiliriz?

Göz farını farklı şekillerde kullanabiliriz ancak bunun için seçeceğimiz göz farının tonu çok önemlidir. Göz farımızın tonu doğrultusunda, farı hem allık hem de ruj olarak kullanmamız mümkün. 

Açık bronz, hafif sedefli bir göz farı hem göze, hem yanaklara hem de dudaklara uygulanabilir. Böylece hem sade hem de etkili bir makyaj elde etmiş oluruz. 

Uygulama
- Farı gözünüze uygulamak için toz olarak aldıktan sonra hafifçe ıslatın ve gözünüze far fırçası ile sürün. Ardından göz kapaklarınızda dağıtın. 
- Farınızın toz halini alllık olarak elmacık kemiklerinizin biraz altına sürün. Böylece elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarmış olursunuz. 
- Sürmek için bir allık fırçası kullanın. Bronz renkte bir far rahatlıkla buğday tenlilere ve esmere allık olarak uygulanabilir. 

Tip: Farınızın allık fırçası ile alırken dağılmasını ve ziyan olmasını istemiyorsanız, kullanacağınız kadarını elinizin üstüne alabilirsiniz.

- Bronz farınızı ruj olarak kullanmak için bronz fardan kullanacağınız kadarını elinize dökün. Herhangi bir şeffaf parlatıcı rujun fırçası ile alın, parlatıcı ruj ile karıştırın ve dudaklarınıza sürün. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat