Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Görümce kime denir?

5,288
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Görümce kime denir?

Bir masal yaratığı, yağmur ormanında yaşayan çok bacaklı bir böcek, akrep, çiyan falan değildir. Görümce, bir gelinin kocasının kız kardeşidir. Görüm de denir kendisine. 


Görümce yenge ilişkileri sıkıntılıdır, her daim bir soğuk savaş vardır. Çünkü o onun biricik, bir tanecik yakışıklı abisi ile ya da minik sevimli kardeşiyle evlenmiştir. Kaynananın vekili ya da asistanı olarak da nitelenebilir. Kaynana yurtdışındayken görev kendisinindir. Hatta ?kaynana kanser, görümce ülser? gibi ürkütücü bir benzetmenin konusu olmuşlardır. 

Görümce olmak bir seçim değil kaderdir. Görümceliği kendinize yakıştıramıyor olabilirsiniz ama bir abiniz ya da erkek kardeşiniz varsa bu sıfat eninde sonunda gelip size yapışacak ve birinin görümcesi olacaksınız. Ay hiç olamam demeyin görümcelik sizi yavaş yavaş farkında olmadan karanlık tarafa geçirecek ve  kendinizi yengenize çemkirirken bulacaksınız. Acı ama gerçek bu

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat