Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Google Drive'da neler yapabiliriz?

2,836
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Google Drive'da neler yapabiliriz?

Google Drive kullnıcılarının istedikleri dosyaları 15GB'lık depolama alanında saklamaları, Google Drive'ın kullnıcılarına sunduğu en büyük hizmet olarak görülebilir. Gmail, Picasa, Google Docs, Google Plus kullanıcıların hepsinin Google Drive'a erişimi mevcut. Bu hesapları kullananlar fotoğraflarını, dosyalarını veya videolarını Google Drive'a kolaylıkla yükleyebilirler.

Farklı formattaki dosyaları Google Drive'a yükleyebilirsiniz. Gün içerisinde telefonunuzla çektiğiniz bir fotoğrafı başka hiçbir işlem yapmadan eve gittiğinizde masa üstü bilgisayarınızda görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle Google Drive farklı cihazlar arasında kullandığınız dosyalara internet bağlantısı kullanarak istediğiniz an ulaşmanızı sağlar. Masaüstü bilgisayarda hazırladığınız sunum ve belgelere, akıllı telefon ve tabletten de sadece internet bağlantısı kullanarak ulaşabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat