Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Google Drive ücretli mi?

5,211
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Google Drive ücretli mi?

Google Drive uygulaması Google hesabı olan tüm kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak erişilebilen bir depolama alanıdır. Google Drive'ı kullanabilmek için edinilen Google kullanıcı hesabı da ücretsiz olarak oluşturulabilir.

Google kullanıcı hesabı olanlar için Google Drive 15GB'lık depolama alanı sunar. Bu hesap ücretsizdir. Google Drive'ı kullandıktan sonra verilen hizmetten memnun kalıp depolama alanını genişletmek isterseniz eğer, Google Drive'dan daha fazla depolama alanı satın alabilirsiniz. Satın alacağınız Google Drive üyelik paketi aylık olarak bir ödeme yapmanızı bekler. Bu ödemeyi gerçekleştirerek daha fazla depolama alanını kullanabilirsiniz.

Kapasite olarak çok az yer kaplayan dosyalar ile 15 dakikadan az süren videolarınız Google Drive depolama alanı kapasitesinden düşürülmez. Ancak büyük boyutlu dosyalarınız depolama alanı kapasitesine dahil edilir. Buna göre Google Drive'ın kapasitesini arttırıp arttırmayacağınıza karar verebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat