Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Google Drive ne işe yarar?

12,106
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Google Drive ne işe yarar?

Google Drive kişisel dosyalarınızı barındırmanız için internet üzerinden belli bir depolama alanı sağlar. Google Drive; Google'ın kullanıcılarına sunduğu Gmail, Google Documents, Google Calender gibi diğer servisler ile beraber kullanılabilen bir depolama alanıdır.

Gmail'de kullandığınız e-postalar, Google Plus'taki fotoğraflar veya Picasa'ya yüklenen fotoğraflar ortak Google Drive alanını kullanır. 

Google Drive bünyesinde kişisel dosyalarınızı da depolayabilirsiniz. Microsoft Word, Excel, Powerpoint dosyalarının yanısıra video ve fotoğraf dosyaları da Google Drive'a yüklenebilir. Rar dosyaları ve Zip dosyaları da Google Drive'da depolanmak için uygundur.

Google Drive, Google'ın sunduğu hizmetler üzerinden herhangi bir kullanıcı hesabı açtıran kişilere Google Drive bünyesinde 15 GB'lık bedava bir kullanım alanı sunulur. Eğer 15GB'lık alan kişisel dosyalarınızı depolamak için yeterli gelmezse, daha fazla alanı belli bir ücret dahilinde Google Drive'dan satın alabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat