Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Google Drive nasıl kullanılır?

14,085
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Google Drive nasıl kullanılır?

Google Drive oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Kendi bilgisayarınızda Mac ya da Windows kullanıyorsanız Google Drive müşterisi olabilirsiniz.

Iphone ya da Android gibi telefon ve tabletlerde Google Drive uygulamasını indirerek Google Drive'ı kullanmaya başlayabilirsiniz. Google Drive yüklü olduğu her platformda çalıştığı için, ister tabletten isterseniz de masaüstü bilgisayarınızdan anında Google Drive dosyalarına ulaşabilirsiniz.

Google Drive uygulamasını AppStore'dan ya da Google Play'den akıllı telefonunuza, tablet bilgisayarınıza ya da masaüstü bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

Google Drive uygulamasının açılış sayfasında neler yapılabileceğini gösteren ekranlar görülebilir. Başlat kısmına basıp, daha önce edindiğimiz hesaplardan birini seçerek Google Drive'ı kullanmaya başlayabiliriz.

Google Drive'ın sol üst köşesindeki menü kısmına girerek Google Drive'ı kullanmak istediğiniz şekliyle ayarları yapabilirsiniz. Menüden ayarlar dışında Google Drive'a koyulan dökümanlara dair değişiklikler yapabilir, bu dökümanları istediğiniz kişilere gönderebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat