Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Giyinme odalarında askılıklar nasıl düzenlenir?

8,201
kez izlendi
Puan: 3.57 / 5
Detaylı Açıklama

Giyinme odalarında askılıklar nasıl düzenlenir?

Giyinme odalarında askılıklar müşterilerimizin kullanımına göre dizayn ediliyor. Dikkat edilmesi gereken birkaç özellik var. Pantolonlar için 75 cm büyüklüğünde pantolon askılıkları yapıyoruz. Gömlek ve ceket askılıklarının boyu çok önemlidir. Ceket ve gömlek kollarının dolabınızın içine değmeyecek şekilde ayarlanması gerekmektedir. 

Asansör askı

Askılığa çok ihtiyacınız varsa boyunuzun uzanamadığı yerlerde de askılık kullanabiliriz. Onları da asansör askı dediğimiz fonksiyonel bir sistem sayesinde kullanmanız gerektiğinde boy hizanıza çekerek kolayca kullanabilirsiniz.

Işıklandırma

Giyinme odalarında askılıklarınızı rahat bir şekilde görebilmeniz için ışıklandırma çok önemlidir. Borularda ve askı üzerinde LED ışıklandırma denilen bir çözümle ışıklandırma yapılabilir. Bu sayede dolabınızın içi aydınlık olduğu için rahat bir kullanım sağlanabilir.

Giyinme odalarında askılıkları düzenlerken dikkat etmemiz gereken bir diğer nokta elbise ve ceketlerimizi çok sıkışık asmamaktır. Sıkışık bir şekilde astığımızda ütüleri bozulur. Çok fazla kullanmadığımız kıyafetleri katlayıp raflara koymak yer tasarrufu sağlar. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat