Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Girne'de nasıl bir gece hayatı var?

4,674
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Girne'de nasıl bir gece hayatı var?

Girne gece hayatını oluşturan başlıca unsur kumarhanelerdir. Türkiye'de 80'lerin sonu 90'ların başına doğru kumarhaneler yasaklanınca Kıbrıs alternatif bir kumar merkezine dönmüştür. 

Kıbrıs'a gittiğiniz zaman masumane bir kumar deneyimi yaşamak sizin için farklı olabilir. Kıbrıs'ta popüler olan bir diğer eğlence şekli de, otellerin kendi bünyelerindeki disko ve barlardır. Bu mekanlarda gece geç saatlere kadar canlı müzik devam eder ve hareketli bir hava oluşturulur. Özellikle diskolarda Türkiye'den gelen ses sanatçıları ve yıldızlar sahne alarak misafirlerin hoş vakit geçirmesine olanak sağlarlar.

Kıbrıs'taki gece eğlenceleri Türkiye'den farklı olarak biraz daha gazino ortamında olabilmektedir. Daha küçük bütçeli eğlence programları arasında, Girne Limanı'ndaki lokantalara gitmek ve buralarda müzik dinlemek söylenebilir. Girne Limanı'ndaki bu mekanlar gecenin ilerleyen saatlerinde canlı müzik veren barlara dönüşeceğinden beklentilerinizi karşılayabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat