Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gillette Fusion Proglide tıraş bıçağının diğerlerinden farkı nedir?

4,584
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Gillette Fusion Proglide tıraş bıçağının diğerlerinden farkı nedir?

Tıraş bıçağı tasarımı son on yıl ve öncesinde çok büyük bir değişim geçirdi. FlexballTM teknolojisi tıraş ihtiyaçlarının tam olarak karşılanmadığını düşünen erkekler için tasarlandı. Gillette bu ürünü, gelişmiş bıçaklarla tıraş olmalarına rağmen, erkeklerin hâlâ yüzün bazı bölgelerini tıraş etmekte zorluk çekmesi ve yüzün bu "zorlu" bölgelerinde kaçan kıllar olmasını kavrayarak ortaya çıkardı. Yaptıkları araştırmalar, yüzdeki "kaçan kılların" olduğu bölgelerin sıklıkla "çok kıvrımlı" (örneğin çenenin altı, çene hattı ve çene kemiği köşesi) bölgeler olduğunu gösterdi. 

En iyi tıraş makinelerinde bulunan (başlığı sapa bağlayan) oynar başlık teknolojisi, başlık hareketini 2 boyutla sınırlıyordu. Bu, yüzün çok kıvrımlı bölgelerinde cilde en iyi teması sağlayamıyordu. 

Gillette, FlexballTM ile tıraş makinesinin sapında yeni bir hareket teknolojisi geliştirdi ve başlığın yüzdeki hareket şeklini tamamen değiştirmiş oldu. 4 yönlü hareket özelliği ile tıraş makinesi erkek yüzündeki kıvrımlara uyumlu hareket ediyor, sağladığı teması en üst seviyeye taşıyor ve neredeyse tüm kılları alıyor. Bu ürün ile Gillette'in en ince bıçaklarını taşıyan 5 bıçaklı Fusion ProGlide başlığı ile saptaki yeni oynar başlık teknolosi birleşiyor ve tıraş performansı bir adım öteye taşınıyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat