Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Genital bölgede iç dudak estetiği (labioplasti) nasıl yapılır?

12,469
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Genital bölgede iç dudak estetiği (labioplasti) nasıl yapılır?

Kadında genital bölgede iç dudakların istenenden fazla büyük olması (hipertrofi) rahatsızlık nedeni olabiliyor. Genital bölgede iç dudakların büyük olması nedeniyle hijyen sorunları, istenmeyen koku yapması, kıyafette rahatsızlık yaratması gibi sorunlar oluşuyor. İç dudakların küçültülmesi operasyonu aslında çok bilinen bir konu değil hastalar da çekingen davrandıkları için ancak iç dudakların küçültülmesi ile ilgili talep çok fazla. 

Labioplasti operasyonları

Genital bölge operasyonlarının doğru yapılması çok önemli. Geçmiş yıllarda doğrudan fazla olan bölgenin kesip çıkarılması işlemi yapılıyordu ve çok yaygın bir yöntemdi ancak bu yöntem çok iyi kozmetik sonuçlar vermiyordu. Son yıllarda inferior vech dediğimiz, dışarıdan neredeyse görülmeyek şekilde, iç ve dış dudakların bileşkesinden çalışılarak yapılan bir teknik uygulanmaya başlandı. Bu yöntem ile son derece başarılı kozmetik sonuçlar alınabiliyor. Bu yöntem aynı zamanda çabuk iyileşmenin söz konusu olduğundan son dönemde sıklıkla uyguladığımız yöntemler arasına girdi.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat