Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Genç kızlar nasıl sütyenler tercih etmeli?

28,366
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Genç kızlar nasıl sütyenler tercih etmeli?

Genç kızlarda sütyen seçimi ve kullanımı sorun olabiliyor. Özellikle memelerin büyüme döneminde yani ergenlik çağında kullanılan sıkı ve sert sütyenler memelerin gerçek, olması gereken boyutlara ulaşmasına engel olabiliyor. Bu yüzden bu konuda annelere önemli bir görev düşüyor.

Anneler kızlarının gelişim döneminde yetişkinler için tasarlanmış ve üretilmiş sütyenleri kullanması yerine, sadece çocuğun utanmasını engelleyecek, gelişen meme uçlarının giysilerin üzerinden görünmesini önleyecek sütyenler kullanmasını sağlamalı. Bunun için sadece meme bölgesini kapatan kupsuz ve balensiz, pamuklu sütyenler tercih edilebilir.

Memeleri yeni gelişen kızların kullanması için ideal sütyenler yumuşak, sert olmayan kumaşlardan yapılmış, memeleri sıkmayan özellikte olmalıdır. Kalıplı olmamalı ve vücudu sıkmamalıdır. Ayrıca askıları da geniş olmalıdır.

Genç kızlar genellikle memeleri büyük gösteren ve çok şık sütyenleri tercih etme eğiliminde olur. Bu sütlenler memeyi büyük göstermesi için içi dolu ve gayet sert şekilde üretilir. Bu tür sütyenler memeyi sıktığı için memenin gelişmesine engel olur.

Anneler de yeni yeni sütyen kullanmaya başlayan kızlarına bu yönde tavsiye verebilir ve gençken kullanılan uygun olmayan sütyenlerin memelerinin gerçek boyutlarına ulaşmalarını engelleyeceğini söyleyebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat