Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Genç kızlar nasıl davet makyajı yapabilir?

2,277
kez izlendi
Puan: 3.75 / 5
Detaylı Açıklama

Genç kızlar nasıl davet makyajı yapabilir?

Genç kızlar parti ve davet makyajında günlük hayatında kullandığı renklerden biraz çıkıp daha gösterişli tonlara yönelebilir.


Genç kızlar için davet makyajında naturel ancak biraz daha parlak tonlara örnek olarak sedefli renkler verilebilir. Bronz sedefli farlar kullanabilir, far ile başladıkları göz makyajını ince ancak kuyruğu biraz daha uzun bir eye-liner ile tamamlayabilirler.

Eye-liner'ın daha iyi görünmesi için ince ve tam kirpik diplerinden sürülmesi gerekir. Çok yoğun makyaj genç kızlarda çok iyi durmayacağından istenirse en fazla kuyruk kısmı uzatılarak gözlerin daha çekik ve kalkık görünmesi sağlanabilir. 

Göz altına ise gözün rengini vurgulamak için göz renginin bir koyu tonunda ince far sürülebilir. Bunu, ucu kesik, ince bir far fırçası ile yapabilirsiniz.

Bir davete katılırken, elmacık kemiklerimizin altında doğru şeftali tonlarında süreceğimiz allık, elmacık kemiklerimizin belli olmasını sağlayacaktır. 

Sade ancak ışıl ışıl bir makyaj için son aşamada dudaklarımıza şeffaf ile açık pembe tonlarında bir parlatıcı sürebiliriz. Parlatıcıyı dudak çizgimizin dışına taşırmamamız önemli. Çünkü parlatıcılar taşırıldığı zaman dudakta çok iyi durmuyorlar.

Davet makyajının uygulamasının son aşamasında kirpik diplerinden başlayarak rimel uygulaması yapabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat