Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gelinliklerde ne tür aksesuarlar kullanılıyor?

14,442
kez izlendi
Puan: 3.89 / 5
Detaylı Açıklama

Gelinliklerde ne tür aksesuarlar kullanılıyor?

Gelinlikle kullanılan aksesuarlar duvak, taç, kolye, çiçek gibi aksesuarlardır ve gelinliğe göre seçilmelidir. Duvak ve kolye seçimi önemlidir. Eğer gelinliğiniz sade ise duvak, taç ve kolye ile bunu daha özel hale getirebilirsiniz. 


Aksesuarların en önemlisi duvaktır. Gelinlik başta olmak üzere saç şekli, saç uzunluğu ve boy uzunluğuna göre duvak seçilmelidir. Buna göre düz, uzun ve dantelli bir duvak seçilebilir. Eğer sıkı ve dik bir duvak seçecekseniz o halde tepeden bağlanan bir duvak daha çok yakışacaktır. 

Çiçek de önemlidir. Krem tonlarında bir gelinlik için soft renk tonlarında bir çiçek seçilmelidir. Sade gelinlik modellerinde ise çiçek daha kırmızı ya da mor gibi canlı renklerden seçilebilir. Salık saçlar için helenistik yani tam tur denen saç aksesuarlarından kullanılabilir. Yüksek topuza yüksek taç da kullanılabilir. Kolye de boyun mesafesine göre seçilmelidir. Sade ve gösterişli gelinlik modellerine göre de farklı kolye çeşitleri seçilmelidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat