Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gelinin fotoğrafta iyi çıkması için nelere dikkat edilmeli?

502
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Gelinin fotoğrafta iyi çıkması için nelere dikkat edilmeli?

Gelinin fotoğrafta iyi çıkabilmesi için bir gün önceden uykusunu çok iyi almasını öneriyoruz. Uykusunu iyi almış bir yüz çok güzel fotoğraf veriyor. Bunun dışında saç ve makyaj çok önemli. Dolayısıyla biz gelinlerimizin düğün öncesinde saç ve makyaj için mutlaka prova yapmalarını öneriyoruz. Böylece bir sürpriz ile karşılaşmamış olunuyor. 

Düğün fotoğraflarında gelinin fotoğraf çekimi sırasında rahat olması işimizi çok kolaylaştıran bir etken. Bu nedenle fotoğraf çekimi öncesinde fotoğrafçı ile çiftin görüşüp, tanışıp, daha sıcak bir ilişki oluşturması da çok önemli. Bu sayede o gün fotoğraf çekimleri çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. 

Fotoğraf çekimlerinde çekim ekibi tarafından tabii ki bazı yönlendirmeler de yapılıyor, nasıl durmaları, hangi açılardan daha kolay fotoğraf vereceklerine dair ancak yeni evlenecek çiftin doğal olduğu anlar çok daha keyifli fotoğraflar haline geliyor. Dolayısıyla kendileri istedikleri günü yaşarken biz de çok daha doğal ve güzel fotoğraflar alabiliyoruz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat