Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Geciktirici ürünler erken boşalmayı önler mi?

96,458
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Geciktirici ürünler erken boşalmayı önler mi?

Erken boşalma uzun süreli cinsel birliktelikte sıkıntı yaratan bir durumdur. Erkekler ve partnerleri erken boşalma yüzünden cinsel ilişkilerinde sıkıntılar yaşar.

Geciktirici ürünler erken boşalmayı önler. Geciktirici ürünler arasında haricen kullanılan krem, jel ve prezervatifler cinsel ilişkinin yaşandığı an size yardımcı olabilir. Ancak geciktirici hap uzun süreli tedavi gerektiren bir durum olduğu için uzun sürede etki gösterir.
Haricen kullanılan sprey veya kremleri herkes her zaman kullanabilir.

Haricen kullanılan sprey veya kremleri herkes her zaman kullanabilir. Geciktiriciler dışında gecikmeyi sağlayan diğer ürünler arasında doktorların önerebileceği psikotrop ilaçlar mevcut. Bu ilaçlar merkezi sinir sistemini etkileyerek erken boşalmaya sebep olan faktörleri önler. 

Geciktiricilerin Türkiye de en çok kullanılan türü, geciktiricili prezervatiflerdir. Geciktiricili prezervatifler kullanılırken başka herhangi bir geciktirici ürün kullanılmamalıdır. Geciktirici ürünler mutlaka önerilen dozda kullanılmalıdır. Az kullanılması erken boşalmayı önlemeyeceği gibi kullanılan geciktirici krem ya da sprey ise fazla kullanıldığında sertleşmenin yanı sıra partnerinizin vajina sağlığını ciddi anlamda bozabilir.

Geciktiriciler dışında gecikmeyi sağlayan diğer ürünler arasında doktorların önerebileceği psikotrop ilaçlar mevcut. Bu ilaçlar merkezi sinir sistemini etkileyerek erken boşalmaya sebep olan faktörleri önler. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat