Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Geç boşalma için ne zaman doktora başvurmak gerekir?

13,709
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Geç boşalma için ne zaman doktora başvurmak gerekir?

Geç boşalma sorunu, erkeğin cinsel olarak geç uyarılması ve buna bağlı olarak boşalmanın normalden daha fazla zaman almasıdır. Geç boşalma yaşamın belli bir evresinde görülebildiği gibi ömür boyu da sürebilir.

Geç boşalma erkeği veya eşi için ciddi bir sorun haline gelmişse, geç boşalma ile ilişkili olabilecek başka bir sağlık sorunu varsa mutlaka uzman bir doktora başvurulmalıdır.

Geç boşalmanın altında yatan neden organik ve psikojenik olabilir. Geç boşalma ya da hiç boşalamama sorunu erkeklerde ilişkiye girmek için büyük sorunlar yaratabilir.

Geç boşalma olan erkeklere fiziki muayene yapılması gerekir. Bu muayene sırasında testisler ve penis bölgesi muayene edilir. Fiziki muayenenin yanında kan ve idrar testleri de yapılmalıdır. Buradaki amaç kalp hastalığı, diyabet, testosteron seviyesi ve enfeksiyon olup olmadığı kontrol edilir.

Geç boşalma dahil her türlü cinsel problemi olan erkekler çekinmeden bir uzman doktora başvurmalıdır. Kendi başına çözüm üretmek her zaman faydalı olmayabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat