Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Fatih Terim'in başarısının sırrı nedir?

459
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Fatih Terim'in başarısının sırrı nedir?

Fatih Terim'in başarısında elbette ki kişisel özelliklerinin önemli bir rolü var. elbette Fatih Terim'in futbol felsefesi ve bakış açısı da başarısının önemli etkenlerinden biri olarak sayılabilir. Terim, bu felsefesini takımına en üst düzeyde yansıtabilir. Zaten, oyun anlayışını takıma bu kadar iyi yansıtabildiği kendisi sürekli önplana çıkmaktadır.

Altı çizilmesi gereken bir konu da futbolun çok boyutlu olduğu bir oyun ve çok fazla değişkeni olan bir endüstri aslında. Böyle olunca bazı büyük başarıları tek bir noktaya odaklamak futbolun gerçeği ile pek uyumlu olmayabiliyor. Yani başarıların tek bir kişiye atfedilmesi pek gerçekçi değil. Bu noktada Fatih Terim'in tercihleri önplana çıkıyor. Fatih Terim önemli bir teknik direktör olmasının yanında, hangi takımı çalıştıracağı, kimlerle ve hangi futbolcularla çalışabileceğini de çok iyi seçebilen bir teknik adam.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat