Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Farklı mastürbasyon teknikleri nelerdir?

993,789
kez izlendi
Puan: 4.54 / 5
Detaylı Açıklama

Farklı mastürbasyon teknikleri nelerdir?

Mastürbasyonun farklı çeşitleri vardır ama temel olarak hem kadınlarda hem de erkeklerde genital organlara yapılan okşamalar ve temaslar mastürbasyonun temelidir. 

Genital organın bölümlerinin özellikle frenulum denile baş kısmına, boyun kısmına ya da alt dip kısmına yapılan bütün mastürbasyonları çeşitli olarak değerlendirebiliriz. Mastürbasyon, penisin hangi bölgesine ve ne şiddetle uygulanacağına göre çeşitlilik gösterir. 

Erkeklerin kadınlara göre mastürbasyonları çok daha kolay olmaktadır. Kolaydan kasıt erkekler kadınlara göre g noktasına yani doyum noktasına kadınlara göre daha hızlı ulaşırlar.

Bazı erkekler başka şekilde mastürbasyon yapmaktadır; örneğin, penisi okşamaktan çok sıkıştırarak, her iki el arasında ovarak ya da yatağa yüz üstü yatarak penisi yatağa ya da yere sürterek. Bu yöntemler yoğun bir biçimde uygulandığında sorun yaratabilir.

Özellikle erkeklerde genital organın uç kısmından ara kısmına ve dip kısmına yapılan mastürbasyon çeşitleri ve hafiften derecesini artırarak gidebilecek temasların çeşitliliği şeklinde olmaktadır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat