Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Faktoring süreçleri nelerdir?

49,297
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Faktoring süreçleri nelerdir?

Faktoring hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm işletmeler, faturalı alacağını gösteren evraklar ile faktoring şirketine bir çok farklı kanaldan başvurabilirler. Faks, e-mail ve hatta telefonunuzla çekeceğiniz fatura ve çek/senetin bir fotoğrafını Whatsapp üzerinden bile ulaştırarak işleminizi başlatabilirsiniz.

Faktoring şirketi de evrakları inceler ve müşterisine komisyon ve ücretleri bildirir. Müşterinin olumlu kararıyla da faktoring sözleşmesi imzalanır ve ödeme evrakının orjinali teslim edilir. Anlaşılan ücret ve komisyon düşürüldükten sonra kalan bakiye müşterinin banka hesabına iletilir. 

Tam Faktoring olarak biz, müşterilerimizin zamanını almadan, yoğun bürokratik işlemlere sokmadan , nakde dönüşlerini hızla gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Bu amaçla kurulmuş 21 Tam Faktoring şubesi,  İş yerinize yakın, iş hayatının kalbinin attığı noktalarda bulunmaktadır. 

İşletme sahibi ya da yöneticisi, günün her saati kolaylıkla şubemize gelip, faktoring işlemlerini güler yüzlü ve profesyonel müşteri temsilcilerimizle kolaylıkla halledebilir. Sonrasında müşteri temsilcilerimiz müşterilerimizin finansal ihtiyaçlarına destek olurken, müşterilerimiz ikram edilen çayı ya da kahveyi içerek günün stresini de modern şubelerimizde atabilirler. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat