Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Faktoring nedir?

47,794
kez izlendi
Puan: 4.08 / 5
Detaylı Açıklama

Faktoring nedir?

Faktoring, ticari işletmelerin kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik  bir finans aracıdır. Dönem içi nakit ihtiyaçlarınıza hızlı bir çözüm sağlar. 

Tanım olarak ise faktoring firmaların yurt içi, yurt dışı mal ve hizmet satışlarından doğan vadeli alacaklarının devralınmasıdır. Karşılığında ise  faktoring şirketi tarafından finansman, garanti ve  tahsilat hizmetlerinin  müşteriye sunulduğu finansman ürünüdür.

Fakat bizim için faktoring bu tanımdan çok daha fazlası; finansal ihtiyaçlarınızın tam olarak karşılanmasıdır.
 
Tam Faktoring, işletme sermayesine ihtiyaç duyan esnaf ve KOBİ'lere finansman desteği sağlamak amacıyla BDDK'dan aldığı izin ile Haziran 2012?de kurulmuştur. Güçlü sermaye yapısıyla Tam Faktoring, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası'nın da ortak olduğu Vector Yatırım Holding'in iştirakıdır.

Kurulduğu günden bugüne kadar yaklaşık 60.000 KOBi'ye çözüm hizmeti sunan Tam Faktoring, aktif müşteri sıralamasında sektöründe 3. sırada yer almaktadır. 300'ü aşan  çalışanı, 12 ilde iş hayatının yoğun olduğu bölgelerde  kurulmuş 21 şubesi ve çağrı merkezi  ile şeffaf, modern, güvenilir ve yakın faktoring hizmetini yüksek işlem hızı ve kalitesi ile sağlamaktadır. Tam Faktoring, yenilikçi yaklaşımları ile sektöre  yeni  bir soluk getirmeyi ve öncülük etmeyi hedeflemektedir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat