Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Facebook Slingshot ile neler yapabiliriz?

73
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Facebook Slingshot ile neler yapabiliriz?

Facebook Slingshot kendine özel şartlara mevcuttur. Bunlardan en önemlisi karşı tarafa gönderdiğiniz içeriğin o kişi size dönmediği halde görünmemesidir. Facebook Slingshot'u açtıktan sonra aşağıda shoot kısmını göreceğiz. Bununla hem fotoğraf hem de video çekebiliriz. Eğer basılı tutarsanız 15 saniye kadar çekim yapabilirsiniz.


Basıp çektiğinizde ise fotoğraf çekmiş olursunuz. Fotoyu çektikten sonra üste text ekleyebiliriz. Yazıyı istediğimiz yere taşıyabiliriz. Elimizle çizmek istediğimiz bir şeyi de rahatlıkla bu uygulama ile çizebiliriz. Use dedikten sonra fotoğraf kullanıma hazırdır. Buradan sonra göndermek istediğimiz kişilere bu fotoğrafı gönderebiliriz. 

Ardından paylaşmak için Sling tuşuna basmanız yeterlidir. Alan kişi size cevap vermeden içeriği görüntüleyemez. Biz de çekim yapıp geri gönderdiğimizde o zaman bize gelen içeriği görüntüleyebiliriz. Uygulamanın ayar kısmından uygulama adını değiştirebilir ya da kendi gönderdiğiniz içerikleri saklayabilirsiniz. Basit diğer ayarlara da ulaşabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat