Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evliliklerde cinsel ilişki sıklığı ne zaman sorun olur?

114,712
kez izlendi
Puan: 4.10 / 5
Detaylı Açıklama

Evliliklerde cinsel ilişki sıklığı ne zaman sorun olur?

Cinsel ilişki sıklığının normal bir sayısı yoktur, bazı çiftler her gün bazıları için haftada ya da ayda birkaç keredir. Burada sorun olabilecek nokta, çiftlerden birisi her gün sevişmek isterken diğeri haftada bir sevişmek isteyebilir.

Cinsel ilişkide önemli olan ilişkinin sıklığı değil, erkek için de kadın için de fiziksel ve duygusal olarak tatmin sağlanmasıdır. Bir ilişkiden sonra uzun süre ara vermek cinsel isteği azaltabilir. Düzenli ilişkiler her zaman tatmini artırır.

Daha uzun ve keyifli bir cinsellik için, erkeklerin erken boşalmanın önüne geçmesi, kadınların ise daha kolay orgazma ulaşması için gerekli olan ön sevişmenin uzun tutulması gerekir. Ön sevişmeye yeteri kadar zaman ayıran çiftler mutlu bir cinsel yaşama sahip olurlar.

Çiftlerin birbirlerine olan saygısı cinsel yakınlaşmasını artırır. Cinsel ilişki sırasında dikkatin tamamını partnerinize ve cinsel eyleminize yönlendirilmesidir. Cinsel ilişkiye konsantre olmama haz alıp vermeyi engeller ve bu durum partneriniz ile sorun yaşamanıza neden olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat