Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evli ya da partneri olan erkeklerin mastürbasyon yapması normal mi?

130,832
kez izlendi
Puan: 4.45 / 5
Detaylı Açıklama

Evli ya da partneri olan erkeklerin mastürbasyon yapması normal mi?

Evli ya da partneri olan erkeklerin mastürbasyon yapmasının sakıncası olabilir de, olmayabilir de. Mastürbasyonun farklı çeşitleri vardır ama temel olarak hem kadınlarda hem de erkeklerde genital organlara yapılan okşamalar ve temaslar mastürbasyonun temelidir. 


Genital organın bölümlerinin özellikle frenulum denile baş kısmına, boyun kısmına ya da alt dip kısmına yapılan bütün mastürbasyonları çeşitli olarak değerlendirebiliriz. Mastürbasyon, penisin hangi bölgesine ve ne şiddetle uygulanacağına göre çeşitlilik gösterir.

Erkek, mastürbasyon nedeniyle partnerini ikinci plana atıyorsa, ikili ilişkideki cinsel sorumluluğu reddediyorsa veya cinsel hayatı tamamen mastürbasyondan ibaret olmuşsa, zihnen zarar görmüş demektir.

Kişi, mastürbasyonu fantezi dünyasının ya da cinsel hayatının renklenmesi için kullanıyorsa, mastürbasyon yapılması bir sorun teşkil etmez.

Mastürbasyonun çiftler arasındaki cinsel ilişkiye eklenmesi, çiftlerin cinsel hayatını renklendirebileceği gibi, aynı zamanda orgazm kalitesinin de artmasını sağlar. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat