Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evli kadınlar neden daha cazip geliyor?

103,157
kez izlendi
Puan: 4.52 / 5
Detaylı Açıklama

Evli kadınlar neden daha cazip geliyor?

Bir erkeğin evli bir kadının cazip olmasının nedeni kadının çok kolaylıkla ilişkiden hemen ayrılabilir olmasıdır. Çünkü evli, bağlı olduğu biri var ve ona tak diye geri dönebilecek noktada. Bir erkek genellikle bu tür ilişkileri şunun için kabul eder: Zaten birlikte geçirebilecekleri zaman kısıtlıdır, eğleneceklerdir. Bir şeyler yaşanırken, aralarında belki bir cinsellik de yaşanacaktır ama sonunda kimse kimseye bağlı olmayacağı için bu, erkeğin kolayına gelir. 


Evli kadın cazibesi

Evli kadınların değişik bir cazibesi daha vardır. Her erkeğin kafasında evli bir kadınla olma fantezisi mutlaka bulunur. Bu fanteziyi hayata geçirebilmek için de evli kadınlarla birlikte olmanın yollarını ararlar. Ama bu her zaman iyi sonuç vermez çünkü bir evli kadınla birlikte olmak birçok riski de göze almak demektir. Eşi duyabilir, ailesi duyabilir, birlikte olduğunuz zamanda çok fazla ortalıkta görünmemeniz gerekir. Sokakta el ele yürüyemez, dışarıda buluşamazsınız. Bunun gibi daha birçok handikapı vardır. Bu nedenle evli kadın ile birlikte olmak ne kadar cazip görünse de çok tehlikeli bir girişimdir. Bu nedenle herkese bu tehlikeli girişimden uzak durmalarını öneriyorum.

Evli biri ile berabersiniz ve kocasından boşanacak. Peki sizi ileride ne tür sorunlar bekliyor, sizi aldatacağından mı korkuyorsunuz? Öğrenmek için videomuzu izleyin: Kocasından benim için boşanacak, ileride beni de aldatır mı?

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat