Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evimde saklanmış sabun buldum, bana büyü mü yapıldı?

7,186
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Evimde saklanmış sabun buldum, bana büyü mü yapıldı?

Sabun büyüsü tehlikeli büyü türleri arasında yer alır. Özel olarak işlenmiş ve üzerine büyünün hedefindeki kişinin saç ya da tırnağı iliştirilmiş sabunla yapılır.

Sabun büyüsü iki türlü yapılabilir. Sabun ıslak bir yere bırakılarak ya da gömülürek erimesi beklenir. Bu, büyü yapılan kişinin hayatının bozulmasına ve sağlığının tıpkı bu sabun gibi günden güne erimesine neden olur. Başka bir yöntem ise büyü amaçlı sabunu kuru bir yere bırakarak kurumasını sağlamaktır. Sabun kururken büyü etkisindeki kişi de günden güne sağlığını kaybederek kurur. Sabun büyüsü büyünün hedefindeki kişinin erimesine bile yol açabilir.

Evde bulunan her sabun büyü amaçlı olmayabilir. Ancak bulunan sabunun üzerinde yazılar, işaretler, tuhaf cisimler varsa bunun büyü amaçlı olma ihtimali yüksektir. Sabun büyüsünü bozmak zordur. Bu nedenle bulunan sabun bu konuda deneyimli ve becerikli bir kişi tarafından etkisiz hale getirildikten sonra yok edilmelidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat