Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ev dekorasyonunda kırmızı renk Feng Shui'ye göre ne anlama gelir?

4,206
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ev dekorasyonunda kırmızı renk Feng Shui'ye göre ne anlama gelir?

Kırmızı renk hareketi ve dinamikliği temsil eder. Feng Shui'ye göre ev dekore ederken kırmızıyı evin her yerine yaymadan kullanmak gereklidir. 

Evin herhangi bir bölümünde kırmızı renkli objeler kullanabilirsiniz ancak evin bütün duvarlarını kırmızıya boyamak evin dinamizmini son derece arttıracağından uygun olmaz. 

Sinirli ve stresli bir yapınız varsa kırmızı rengi ev dekorasyonunda kullanırken dikkatli olmalısınız. Kırmızı rengin evde fazla bulunması stresinizi arttırabilir. 

Kırmızı cinsellik çağrışımı yaptığından yatak odasını dekore ederken kırmızı renkten faydalanabilirsiniz ancak burada da kırmızıyı kullanırken dikkatli olmalısınız. Örneğin duvarları kırmızıya boyamak yerine etrafa kırmızı objeler koyabilirsiniz ya da kırmızı yatak örtüsü seçebilirsiniz. 

Kırmızı iştah açan bir renk olduğundan mutfak dekorasyonunda kırmızıyı kullanabilirsiniz. Kırmızı aynı zamanda hareketi ve dinamizmi temsil ettiğinden mutfak dekorasyonunda kırmızıyı yoğun şekilde kullanmak sizde mutfaktan ayrılma isteği uyandırır ve mutfakta uzun vakitler geçiremezsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat