Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ev dekorasyonunda hangi renkler birlikte kullanılabilir?

900
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ev dekorasyonunda hangi renkler birlikte kullanılabilir?

Ev dekorasyonunda özellikle çok dikkat etmek gerekir çünkü işyerlerinde, ofislerde, otellerde, kafelerde, sosyal alanlarda kullanılan renkler, evlerde kullanılmaması gereken renkler olabilir. Örneğin, siyah rengini bir işyerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz ama evinizde, yaşam alanlarında çok yoğun kullanırsanız sıkıntılar yaratabilir. Kırmızı, özellikle kafe ve restoranlarda, iştah açıcı özelliği nedeniyle bolca ve rahatlıkla kullanılır. Ancak evde kırmızıyı çok aktif hale getirirsek, mutfaklarda çok yoğun kullanırsak sürekli yemek yeme ihtiyacı hissedebiliriz. Bu nedenle lokal olarak kullanmak önemlidir.

Antrasit rengi, griler evlerimize son derece ciddi, etkiler bırakan renklerdir. Bu renkleri kullanacaksak, bu renkleri kombinlemek, kontrast renkleri eklemek gerekir. Genel olarak stil ve tarzınızı ortaya koyan renkleri seçerken, hangi yaşam alanına hizmet ettiğine özellikle dikkat etmelisiniz. 

Kahve tonlarını evlerimize uyguladığımız zaman, kasvetli havadan sıyrılmak için canlı renkleri, pastel renklerle kombinlemek çok önemlidir. 

Kahve tonlarına turuncular, sarılar, hardal sarıları, yeşiller ekleyerek mekanı son derece keyifli hale getirebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat