Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

E-ticaret firması kurmak için nasıl bir altyapıya ihtiyacım var?

713
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

E-ticaret firması kurmak için nasıl bir altyapıya ihtiyacım var?

Sektörde sağlam bir yer edinmek için en önemli yol öncelikle müşteri ihtiyaç ve sorunlarını çok iyi analiz edip iş modelini bunlara çözümler bulmaya yönelik planlamaktır. Biz n11.com olarak henüz iş planı yapma aşamamızda dahi pazar araştırmaları yaparak potansiyel müşteri ve satıcılarımızı dinleyip onların ihtiyaçlarını belirlemeye odaklandık. Her zaman müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı en önemli hedefimiz olarak belirledik. Güven bizim için en önemli faktör, bunun için şeffaf ve çözüm odaklı olarak en iyi hizmeti müşteri ve satıcılarımıza sunuyoruz.

E-ticaret sektörü sürekli yenilenen ve gelişen bir alan. Teknolojiyi, gelişmeleri sürekli takip edip yeniliklere hızlı adapte olabilmek bu alanda tutunabilmek için önemli bir faktör. Öncelikle altyapının, sunulan hizmetlerin, sahip olunan teknolojinin güçlü olması gerekiyor. Yeni firmaların oyunda kendilerine yer açabilmelerinin yolu sahip olunan ürünün, hizmetlerin kaliteli ve ihtiyaçlara cevap verebiliyor olmasından geçiyor.

Tüm bunların yanında pazarlama açısından eğer e-ticaret sektöründe bizim gibi yatay alanda yer alan büyük oyunculardan biri olmak istiyorsanız ve ciddi bir rekabetin olduğu bir anda sektöre giriş yapıyorsanız; güçlü ve sürekli bir görünürlük sağlamak şart. Bilinirliği sağlamak ve sonrasında markayı kuvvetlendirmek için önemli pazarlama çalışmaları gerçekleştirmek gerekiyor. Ancak marka algısında bilinir hale geldikten sonra görünür olan markanın öne çıkması verdiği hizmet kalitesi ile ortaya çıkacaktır.

E-ticareti geliştirmenin yolu girişimciliğin teşvik edilmesi ve uygun iş ortamlarının sağlanmasından geçiyor. n11.com olarak sektörün büyümesi konusunda önemli beklentilerimiz var ve bu sebeple ciddi yatırımlar yapıyoruz. Açılışımızdan bu yana geçen kısa zaman zarfında, KOBİ'lere güçlü bir e-ticaret kanalı sunarak hızlı ve istikrarlı bir büyüme gerçekleştirdik. İnternet satışında fiziki mağazaların kira, aidat, depo gibi maliyetleri ortadan kalkıyor, satıcı stok bulundurmak zorunda kalmıyor, daha az istihdam sağlıyor ve toplamda işletme giderleri düşüyor. E-ticaret kanalının sahip olduğu bu avantajları n11.com'un sahip olduğu iş modeli ve güçlü alt yapısı ile birleştirerek KOBİ'ler ile beraber Türkiye e-ticaretini büyütmeye devam edeceğiz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat