Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Eşimle birlikte olurken orgazm olamıyorum, bunu ona söylemeli miyim?

8,348
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Eşimle birlikte olurken orgazm olamıyorum, bunu ona söylemeli miyim?

Cinsel hayatta asla bu tür sorunlar sır kalmamalıdır. Bu tür konular mutlaka partnerle arasında konuşulmalıdır. Eğer son nokta orgazm ve orgazm olamamaksa mutlaka partnere bu söylenmelidir. Türkiye'de kadınların yüzde 60'ı orgazm olamıyor. 

Orgazmın tanımı da bilinmemektedir. Bu durum erkekle ilgili, kişiyle ilgili ya da çevreyle ilgili olabilir. Neden ne olursa olsun kadınlar buna rağmen orgazm taklidi yapar. Erkekler ise orgazmı taklidinden ayırabileceklerini söylerler ancak belki sadece yarısı anlar. Bu nedenle orgazm sorununu mutlaka dile getirmek, anlamak ve çözüm üretmek gerekir. 

Söylemediğiniz sürece eşiniz bunu anlamayabilir. Kadının orgazm olma süresiyle erkeğin orgazm olma süresi aynı olmayabilir. Kadınlar ön sevişmenin uzun sürmesini ve orgazmın öne çekilmesini isterler. Ne kadar çok duygusal tatmin ve ön sevişme yaşanırsa orgazma geçme süresi de kısalır. 

Erkekleri orgazma ulaştırmak daha kolay görünür. Öncelik ise kadınlardadır. Erken boşalmada da partneriniz boşalmadığı ve tatmin olmadığı sürece sürekli erken boşalıyorsanız bunun süresi çok önemli değildir. Partnere göre erken boşalmanın süresi değişir. Orgazm olunamıyorsa ve erken boşalma varsa mutlaka konunun uzmanından yardım almak gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat