Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Eşi hamile olan erkekler cinsel yaşamda nelere dikkat etmeli?

207,319
kez izlendi
Puan: 4.53 / 5
Detaylı Açıklama

Eşi hamile olan erkekler cinsel yaşamda nelere dikkat etmeli?

Genital bölge ve genital organlar ve tabi ki göğüsler kan akımı arttığı için daha hassas ve daha duyarlı hale gelebiliyor. Bu çoğu zaman kadının lehine bir şey çünkü daha fazla haz alıyor o ilişki esnasında. Ama bunun yanında göğüslerdeki dolgunluk ağrıya da neden olabilir ve de vajinadaki kanlanma artışı ilişki esnasında ağrının artmasına neden olabilir.

Mutlaka dikkat edilmesi gereken şey ön sevişme dönemi. Yani genital bölgedeki kayganlaşma sağlanmadan asla ilişkiye girilmemeli. Bu zaten normal zamanlar için de geçerli ama hamilelik için daha da geçerli.

Erkekler eşini zorlamamalı

Onun dışında genital bölgedeki bu hassasiyet erkek tarafından eğer iyi bilinmezse, erkek zorlayıcı hareketlerde bulunursa kadının canı yanabilir ve de ilişkiden soğuyabilir.

Kadının karnına direkt olarak erkeğin yaslanmayacağı şekilde olan pozisyonlar tercih edilmeli. Bunlar çok kolay bir şekilde her erkek ve kadın tarafından otomatik olarak yapılıyor zaten. Bunların bulunması da zor değil. Sadece karnına direkt olarak yük gelmeyecek şekilde beraber olması lazım.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat