Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erken boşalmayı önlemek için geciktirici hap kullanmak zararlı mı?

287,631
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Erken boşalmayı önlemek için geciktirici hap kullanmak zararlı mı?

Geciktirici haplar merkezi sinir sisteminden etki etmek suretiyle ilişkiden 45 dakika önce yutulması halinde erken boşalmayı önleyici haplar olarak bilinir.,

Geciktirici hapların herhangi bir yan etkisi bulunmadığı söylenir.
Geciktirici hap erken boşalma sorununu önleyerek cinsel ilişkide mutluluk ve hareketi destekleyen faktörlerden biridir. Bu hap sayesinde erken boşalma önlenerek her iki tarafın da uzun cinsel birliktelikten memnun kalması söz konusudur

Geciktirici hap öncelikle doktor tavsiyesi ya da reçetesiyle alınmalı. Genel itibariyle bir zararı olmadığı için geciktirici hapları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Günümüzde hem kadın hem de erkekler cinsel sağlık sorunları yaşamaktadır. Bunun için pek çok insan cinsel sağlık sorunlarının çözümü için cinsel sağlık ürünlerinden destek almaktadır. 
Erken boşalma sorunu olan erkekler genellikle geciktirici haplar kullanır ve bu şekilde cinsel birleşimin süresi uzatılarak tam anlamıyla doyum yaşanmış olur.

Geciktirici haplar merkezi sinir sisteminden etki etmek suretiyle ilişkiden 45 dakika önce yutulması halinde erken boşalmayı önleyici haplar olarak bilinir.

Geciktirici hapların herhangi bir yan etkisi bulunmadığı söylenir.
Geciktirici hap erken boşalma sorununu önleyerek cinsel ilişkide mutluluk ve hareketi destekleyen faktörlerden biridir. Bu hap sayesinde erken boşalma önlenerek her iki tarafın da uzun cinsel birliktelikten memnun kalması söz konusudur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat