Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erken boşalma tedavi edildikten sonra tekrar yaşanır mı?

51,642
kez izlendi
Puan: 4.29 / 5
Detaylı Açıklama

Erken boşalma tedavi edildikten sonra tekrar yaşanır mı?

Erken boşalma sorunu her yaş grubunda görülebilen bir rahatsızlıktır. Erken boşalma sorunu erkeğin boşalma refleksini kontrol edememesinden kaynaklanır. Erken boşalma tedavisinde kişiye boşalma refleksini kontrol etmesi öğretilir ve bu sorun bir daha tekrarlamaz. 

Erken boşalmayı geciktirmek için bazı egzersizler yapılabilir. Spor yapmak kişiyi psikolojik olarak rahatlatacağı için erken boşalmayı engelleyebilir. 

Cinsel ilişki sırasında boşalmayı geciktirmek için öncesinde yapılan mastürbasyon uygulanan bir yöntem olsa da bir tedavi yöntemi değildir.

Erken yaşlarda mastürbasyon yapmaya başlanırsa ve kontrolsüzce yaşanırsa bu durum ileride erken boşalmaya neden olabilir ve alışkanlık haline gelebilir.

Cinsel sorunlar ve diğer bedensel hastalıklar sağlıklı ve mutlu bir yaşantıyı sürdürmek için tedavi edilmesi gerekir. Erken boşalma sorunu olan erkeklerin de zaman geçirmeden hayatlarını büyük ölçüde sıkıntıya sokan ama çözümü çok kısa ve basit olan problemi bir üroloji veya psikiyatri uzmanından yardım alarak çözmesi gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat