Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erken boşalma sorununu kendi kendimize çözebilir miyiz?

83,478
kez izlendi
Puan: 3.61 / 5
Detaylı Açıklama

Erken boşalma sorununu kendi kendimize çözebilir miyiz?

Erkeklerde en sık görülen cinsel sorunların başında erken boşalma gelir. Erken boşalma erkeğin kontrolü dışında boşalmasıdır.

Çoğu kişi hayatının bir döneminde yaşadığı erken boşalma sorununu kendi kendine çözmeye çalışır. Kişiler bazen başarılı olabilirler.

Boşalmanın olacağı hissedildiğinde akla başka düşünceler getirilmeli şeklinde değişik düşünceler vardır fakat bunlar çok fazla tavsiye edilen yöntemler değildir. Çünkü bu gibi düşünceler kişiyi cinsel hazdan uzaklaştırır. Uzmanlar bu yöntemleri tercih etmeseler de kişiler kendi kendilerine bu yöntemi deneyerek geçici de olsa erken boşalma sorununa çözüm üretebilirler.

Kullanılan bazı bitkisel ilaçlar erken boşalma sorununa çözüm olabilir. Bu tip bitkisel ilaçlar kullanmak için Sağlık Bakanlığından onaylı olduğundan emin olunmalıdır. Her ne kadar bitkisel de olsa içeriğinde zararlı olabilicek maddeler bulunabilir.

Lokal anestezik olarak kullanılan maddeler eczanelerden rahatlıkla alınabilir. Prezervatifler cinsel doyumu kesse de erken boşalmayı önlemek için kullanılabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat