Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erken boşalma sorunu tedavi edilmezse ne olur?

138,280
kez izlendi
Puan: 4.66 / 5
Detaylı Açıklama

Erken boşalma sorunu tedavi edilmezse ne olur?

Cinsel hayat erkekler ve kadınlar için çok önemlidir. Özellikle beden ve ruh sağlığı açısından düzenli bir cinsel yaşam çok faydalıdır.

Erkeklerin cinsel hayatlarındaki en büyük korkulardan biri erken boşalmadır. Cinsel birleşme sırasında erkeğin kontrolü dışında gelişen bir durumdur. Bazen cinsel ilişkiye başlamadan önce bile boşalma olabilir. Bu durum tedavi edilmezse çiftlerin cinsel yaşantısı olumsuz yönde etkilenir.

1 dakikadan daha az süren bir cinsel ilişki hem erkek hem de kadın için yeterli bir tatmin sağlamaz. Bu durum bir süre sonra çiftlerin cinsel ilişkiden kaçmasına neden olur, cinsel ilişki sıklığı azalır ve bu evlilik ilişkisine olumsuz olarak yansır.

Cinsel sorunlar ve diğer bedensel hastalıklar sağlıklı ve mutlu bir yaşantıyı sürdürmek için tedavi edilmesi gerekir. Erken boşalma sorunu olan erkeklerin de zaman geçirmeden hayatlarını büyük ölçüde sıkıntıya sokan ama çözümü çok kısa ve basit olan bu problemi bir üroloji veya psikiyatri uzmanından yardım alarak çözmesi gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat