Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkeklerin mastürbasyon yapması cinsel hayatlarını nasıl etkiler?

152,695
kez izlendi
Puan: 4.63 / 5
Detaylı Açıklama

Erkeklerin mastürbasyon yapması cinsel hayatlarını nasıl etkiler?

Mastürbasyonun farklı çeşitleri vardır ama temel olarak hem kadınlarda hem de erkeklerde genital organlara yapılan okşamalar ve temaslar mastürbasyonun temelidir. 

Genital organın bölümlerinin özellikle frenulum denile baş kısmına, boyun kısmına ya da alt dip kısmına yapılan bütün mastürbasyonları çeşitli olarak değerlendirebiliriz. Mastürbasyon, penisin hangi bölgesine ve ne şiddetle uygulanacağına göre çeşitlilik gösterir. 

Erkeklerde kadınlara göre mastürbasyonları çok daha kolay olmaktadır. Kolaydan kasıt erkekler kadınlara göre g noktasına yani doyum noktasına kadınlara göre daha hızlı ulaşırlar.Erkeklerde mastürbasyon yapmak cinsel hayatı hem olumlu hem de olumsuz etkileyebilir. Olumsuz yanı şudur: O kadar çok mastürbasyon yapılır ki, hem ikili ilişkiye zaman ayrılmaz, hem de artık sorumluluk almaktan kaçılır. Yani cinsel sorumluluğu göz ardı eder. Sadece kendi özeli vardır ve kendi egosunu mastürbasyon yaparak tatmin eder. 

Olumlu tarafı ise şöyledir: Mastürbasyon istenilen zamanda, istenilen kişi ile fantezi kurularak yapılabileceği için kişiye özgürlük sağlar. Sınırlarını iyi çizerek, zamanlamasını iyi ayarlayarak fakat çok yoğun yaşamayarak bir erkek cinsel hayatını mastürbasyon yaparak renklendirebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat