Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkeklerde genital bölge temizliği nasıl yapılır?

30,342
kez izlendi
Puan: 2.33 / 5
Detaylı Açıklama

Erkeklerde genital bölge temizliği nasıl yapılır?

Erkeklerde genital bölgede bulunan bezler çok fazla salgı üretir ve bu salgılar peniste ve çevresinde nemlenmeye neden olarak bazı bakterilerin üreyip enfeksiyonlara neden olacağından genital bölge temizliği çok önemlidir.

Genital bölgenin temizliği genel vücut temizliğinin ayrılmaz bir parçasıdır ve bu açıdan bakıldığında günlük banyo yapmak genellikle yeterli olur. Genital bölgenin temizliğinde ayrı bir kozmetik ürün kullanılmasına gerek yoktur, banyo yaparken kullanılan su, şampuan ve sabun yeterli olur. 

Genital bölgenin su ve sabun ile temizlemenin yanı sıra düzenli olarak kıl ve tüylerin kısaltılması da çok önemlidir. Kıl ve tüylerin temizlenmesi genital bölgede oluşabilecek nemlenmeyi engeller ve buna bağlı oluşabilecek bakterilerin de üremesini engellemiş olursunuz. Genital bölgenin temizliğinde ayrı bir kozmetik ürün kullanılmasına gerek yoktur, banyo yaparken kullanılan su, şampuan ve sabun yeterlidir. Detaylar UZMANTV'de!

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat