Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkeklerde cinsel isteksizlik sorunu nasıl tedavi edilir?

17,726
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Erkeklerde cinsel isteksizlik sorunu nasıl tedavi edilir?

Cinsellik, rahatlamış bir halde sevişmenin verdiği hazza odaklanarak haz alıp vermek ve her ne olursa olsun bir şekilde boşalabilmektir.

Erkeklerde cinsel isteksizlik tedavisinde öncelikle yapılması gereken isteksizliğe neden olan sorunun tanısı konulmasıdır.

Cinsel isteksizlik nedeni ile başvuran hastalarda, erken boşalma ve cinsel birleşme için gerekli olan sertleşme bozukluğu görülür. Bunlar tedavisi ile cinsel isteksizlik sorunu çözülebilir.

Bazen kadınlardaki cinsel isteksizlik, pasiflik veya cinsel işlev bozukluğu onların tedavisi ile ve çiftin cinsellik eğitimi ile erkekteki cinsel isteksizlik sorunu çözülebilir.

Cinsel isteksizlik tıbbi bir hastalıktan ya da kullanılan ilaçtan kaynaklanıyorsa ilacın değiştirilmesi veya ara verilmesi ile tedavi edilebilir.

Ne yapmak yerine ne yapılmamalı konusu cinsel isteksizlik tedavisinde çok önemlidir. Toplumda internetin yaygın kullanılması nedeni ile yanlış bilgilenmek gibi. Örneğin depresyonu olmayan kişiye antidepresan vermek ya da hormonal bozukluğu olmayan kişilere hormon tedavisi önermek yanlış tedavi yöntemlerindendir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat