Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkeklerde cinsel doyumsuzluk nasıl bir sorundur?

7,614
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Erkeklerde cinsel doyumsuzluk nasıl bir sorundur?

Erkeklerde cinsel doyumsuzluk sorunu, erkeğin cinsel istek beklentisinin karşılanmaması ya da aşırı bir cinsellik arzusu içinde olması nedenleriyle açıklanabilir. Bu her iki durum da bir doyumsuzluk yaratabilir. 

Erkeklerde cinsel doyumsuzluk sorunu
Partnerin isteksizliği, katılımcı olmaması, erkeğin cinsellikten keyif almaması, erken boşalma sorunu gibi nedenler erkeğin cinsel doyumsuzluk yaşamasına neden olabilir. Bu sorunun pek çok yönü vardır.

Erkeğin aşırı bir cinsel istek yaşaması durumunda dürtülerinin olması, eşiyle yaşadığı cinsellikten memnun olsa da yine de bunun ona yetmemesi, internete ya da başka kişilere yönelmesi de sorunun diğer yönlerini ortaya koyar.

Erkekler ilişki kurabilecekleri kadınları görmekle bile uyarılabilirler, çünkü yetişme koşulları ve geçmişi onu bu duruma hazırlamıştır. Erkekler yeni eşler ve ilişkilerde elde edilecek yeni doyum seviyelerini hayal ederek kendi kendini uyarabilir.

Aşırı cinsel isteğin ve doyumsuzluğun nedeni fiziksel bir nedense soruna yönelik tedavi edilmesi gerekirken, psikolojik nedenlerse psikoterapi ile tedavi edilebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat